O mně

Jmenuji se Anna Liebezeit (roz. Šrenková) a jsem veterinární lékařka. Čtyři roky jsem žila v Německu a pracovala na univerzitní klinice jako doktorandka interní medicíny psů a koček. Následující 3 roky jsem strávila v Praze a působila na veterinární klinice Jaggy jako internistka. Od července 2023 mě můžete potkat na veterinární klinice HANZA v Hradci Králové.

Jsem také majitelkou třináctiletého voříška Oskara (krycí jména: Sergey, Červí, Fárbíšek, Özgür),  adoptovaného kočičáka Ivánka (věk neznámý) a fenečky havanského psíka Heleny.

Věnuji se interní medicíně psů a koček, a to opravdu detailně. To znamená, že třeba neoperuji, ale zato zvládám specializované úkony (endoskopie, cytologické vyšetření, sonografické vyšetření a odběry vzorků) a vyřešit komplikovanější interní pacienty.

Aktivně se věnuji vzdělávání studentů veterinárních oborů a zkrátka všech, kdo se chtějí něco dozvědět ?. Jsem otevřená spolupráci v oblasti vzdělávání veřejnosti o veterinárních tématech.

V roce 2022 jsem ve spolupráci s nakladatelstvím EEZY Publishing vydala knihu Domácí průvodce zdravím psů a koček, kterou můžete zakoupit ve většině českých knihkupectví.

,,Medicína je sama o sobě extrémně složitá, nač ji ještě komplikovat. Dobrý lékař vysvětlí i 10ti letému dítěti, co znamená sekundární imunitně zprostředkovaná hemolytická anémie tak, aby to pochopilo.“