O mně

Jmenuji se Anna Šrenková a jsem veterinární lékařka. Čtyři roky jsem žila v Německu a pracovala na univerzitní klinice jako doktorandka interní medicíny psů a koček. Následující 3 roky jsem strávila v Praze a působila na veterinární klinice Jaggy jako hlavní internistka. Od září 2022 mě můžete potkat na veterinární klinice VETINO Aesculap v Pardubicích.

Jsem také majitelkou dvanáctiletého voříška Oskara (krycí jména: Sergey, Červí, Fárbíšek, Özgür) a adoptovaného kočičáka Ivánka (věk neznámý).

Věnuji se interní medicíně psů a koček, a to opravdu detailně. To znamená, že třeba neoperuji, ale zato zvládám specializované úkony (endoskopie, cytologické vyšetření, sonografické vyšetření a odběry vzorků) a vyřešit komplikovanější interní pacienty.

Aktivně se věnuji vzdělávání studentů veterinárních oborů a zkrátka všech, kdo se chtějí něco dozvědět ?. Jsem otevřená spolupráci v oblasti vzdělávání veřejnosti o veterinárních tématech.

,,Medicína je sama o sobě extrémně složitá, nač ji ještě komplikovat. Dobrý lékař vysvětlí i 10ti letému dítěti, co znamená sekundární imunitně zprostředkovaná hemolytická anémie tak, aby to pochopilo.“